Bahçe Düzenleme PeyzajYazar
Hamdi
14 Aralık 18
0
Yorum
Bahçe Düzenleme Peyzaj

1974 yılından bu yana peyzaj hizmetleri ve projeleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ekolojik dengeyi korumak ve bu konuda insanların bilinçlenmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Doğaya saygılıyız ve bunun için yapılması gerekenler konusunda çaba gösteriyoruz. Bazen küçücük bir bahçeye bazen de binlerce dönüm kurak arazilere yaşam alanları oluşturduk, tekrar canlanmalarını sağladık.

Peyzaj Nedir?

Manzara anlamına da gelen peyzaj çevrede bulunan bahçe, park, sahil, orman gibi yerlerin düzenlemesine denir. Anlam olarak doğal ve kültürel varlıkların görüntüsü anlamına gelir. İki kısma ayrılır. Atmosfer, atmosfer olayları içeren doğal ile kültürel kısım ve kentsel, kırsal, yol orman ve turistik kısımdır. Köklü bir firma olan kuruluşumuz yıllardır bu konuda hizmet vermekte ve müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket etmektedir.

Bahçe Peyzajı Nedir?

Bahçe düzenleme peyzaj ile bahçeleriniz muhteşem manzaralara dönüşecek. Her alanın değerlendirildiği ve harika ortamların oluşturulduğu düzenlemede bahçeleriniz rengarenk oluyor ve dilediğiniz takdirde içerisine havuz yerleştiriliyor. Bu konuda yıllardır hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin beklentileri ve istekleri doğrultusunda özel projeler geliştiriyor. Yemyeşil, doğa ile iç içe hissedeceğiniz ortamların oluşturulması ve doğanın evinize taşınması firmamız tarafından sağlanabiliyor. Evinizin bahçesi hayal ettiğinizden de öte oluyor. Projeler, size özel alanların oluşmasına yardımcı oluyor ve hayatınıza renk katıyor.

Yaşam Alanlarınız Değişiyor

Her alanda bahçe düzenleme peyzaj uygulamasını yapıyoruz. Bu uygulama haricinde diğer proje ve hizmetlerimizi inceleyebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Oluşturulan projeler ile birlikte yaşam alanlarınız daha güzel yerler haline geliyor ve renkli bir dünyaya adımınızı atıyorsunuz. Bahçe düzenleme uygulamalarını site, park ve villa gibi alanlarda harika sonuçlar çıkacak şekilde sonuçlandırıyoruz.

Her insanın ilgisini ve dikkatini çekecek uygulamalarımız ile yaşam alanlarınıza güzellik ve yeşillik getiriyoruz. Yaşam alanlarınızı doğayla iç içe kılmak ve kendinizi özel hissetmek için uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz. Hayallerin uygulama alanlarında gerçeğe dönüştüğünü görebilir, hizmetlerimizi yakından takip edebilirsiniz. Firmamız projeleri ile bir adım öne geçebilirsiniz, güzellik ve ferah bir ortam arıyorsanız bize ulaşmanız gerekiyor.

Uygulama Alanları Nelerdir?

Bahçe düzenleme peyzaj uygulamalarını her alanda özenle uyguluyoruz. İstediğiniz alanı en kısa sürede harika bahçelere çeviriyoruz ve bu anlamda uygulama alanımız geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Birçok alanda uygulamalarımız mevcut. Bu alanlar alışveriş merkezleri, parklar, site, konut, villa, hastane gibi alanlardan oluşuyor. Bunların dışında da uygulama yaptığımız alanlar vardır. Bu alanlar için firmamız birçok proje hazırlamıştır. Mavi ve yeşilin bir arada olduğu ferah, doğa ile iç içe hissetmenizi sağlayacak harika bahçe fikirlerimiz var. Uygulama alanlarının fazla oluşu ortaya çıkabilecek proje sayısını da arttırıyor.

Projelerimiz

45 yıllık tecrübe ile birçok proje ve biyolojik gölet uygulamalarına imza attık. Projelerin tasarım aşamasından, son aşamasına kadar uzman kadromuz özenle ve incelikle çalışmaktadır. Bunun sonucunda da birçok farklı konsept projeleri oluşmaktadır. Proje çizimleri firmamızın deneyimli mimarlarının elinden çizilmektedir. İç mimarımız da bulunmaktadır. Uygulama öncesinde hayal ettiğiniz alanlar kağıt üzerinde iç mimarımız tarafından çizilir ve size animasyon şeklinde sunulur.

Alt yapı çalışmalarımız için makine mühendisimiz de bulunmaktadır. Bunların dışında proje içerisinde kullanılacak olan bitki seçimi çok önemli bir faktördür. Bitkinin yerli ve ithal olarak kullanılması siz müşterilerimizin isteğine bağlıdır. Bitkilerinizin formlarının korunması ve ölmemesi adına proje bitiminin ardından bakım hizmeti almanız önemli noktalardan biridir. Projelerimizi daha yakından görmek ve detaylı bilgi almak için ofisimize bekliyoruz.

Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>