Bahçe Peyzaj UygulamalarıYazar
Hamdi
14 Aralık 18
0
Yorum
Bahçe Peyzaj Uygulamaları

Küreselleşmenin ve artan nüfusun etkisiyle birçoğumuzun yaşam sürdüğü alanlar büyük kent merkezleri olmuştur. Artan nüfusu ve büyümeyi ancak giderebilen yapılar ve iç içe mekanlar hayatımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz yerlerdir. Çevremizi ve yaşadığımız alanları güzelleştirmek ve sizlere daha iyi yaşam alanları sunmak çalıştığımız Cem Botanik şirketi olarak hayallerinizi süsleyecek ve yaşam enerji kazandıracak alanlar için bizlerle çalışabilirsiniz.


Gerçekleştirdiğimiz projeleri inceleyebilir, çizimini ve tasarımını oluşturduğunuz projeleri sunarak arzu ettiğiniz mekanları tasarlamamız için görüşlerinizi iletebilirsiniz. Ekolojik dengeyi korumak, bahçe düzenlemeleri ile yaşam kalitesini attırmak ve kaliteli işlere imza atmak için yer aldığımız bahçe peyzaj uygulamaları her biri alanında uzman mimar ekibimiz ile gerçekleştirilmekte olup hayallerinizi gerçekleştirmek içindir.

Hakkımızda

1974’ten itibaren sevgi ve emekle faaliyet gösterdiğimiz çalışmaların gururunu yaşamakla birlikte babamız Muzaffer Şirin’den aldığımız bayrağı onurla taşımaya devam ediyoruz. 44.yılımızda büyük bir Cem Botanik ailesi olmanın büyük keyfiyle, her daim müşterilerimiz memnuniyetini sağlamak ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı başarmak gayesiyle çalışmaktayız. Üstelik tüm bunları yapmak için çalışırken ekolojik dengeyi korumanın ve peyzaj uygulamaları konusunda bilinçli tüketicilerin var olmasını sağlamasının bilinciyle hareket etmekteyiz.

Çalışmalarımızda edindiğimiz ana prensipler her zaman güvenilirlik, gelişim, farklılık ve farkındalık iken kaliteden ve ürünlerin kalitesinden asla taviz vermeden çevre duyarlılığını korumak olmuştur. Şirket bünyemizde çalışan tüm personellerimiz de bu doğrultuda hareket edip, kocaman bir aile olmamızda ve büyümemizde etkili olmuşlardır. Aldığımız ISO ve yeterlilik belgeleri ile Dünya’da ve ülkemizde tek firma olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Bahçe Düzenlemesi Hakkında

Yaşam alanlarındaki bahçelere renk kattığımız ve görsel açıdan daha güzel görünen alanlar oluşturduğumuz bahçe peyzaj uygulamaları ile hayal ettiğiniz bahçeleri elde etmeniz için 1974’ten beri yanınızdayız. Yaşamınızı bahçe manzaraları ile güzelleştirebilir, doğayla bütünleşmesini sağlayabilirsiniz. Bahçe uygulamalarımız her bahçe modeline uygun olarak özel projelerden oluşmaktadır.

Peyzaj Uygulama Hizmetimiz

Cem Botanik şirketi olarak bahçe peyzaj uygulamaları hizmetimiz, öncelikle uygulama yapılacak olan hazırlanmış projelerin tarafımıza sunulmasıyla birlikte alanında uzman mimarlarımızın projesi çizilen alanlara uygun şekilde yapılanmaları belirleme neticesinde sağlanmaktadır. Projede yer alan özelliklere göre, ser veya yumuşak uygulamalar esas alınarak tasarlanmaktadır. Zemin çalışması yer alan projelerde pergola, drenaj, biyolojik gölet çalışması, deck ve daha birçok uygulama yapılabilmektedir. Daha önce çizimi yapılarak çalışmamız istenen tasarım alanlarını uzman mimarlarımız sayesinde bambaşka bir alana dönüştürerek, projenin bitiminin ardından bahçenizi tanıyamayacağını söyleyebiliriz.

Peyzaj Uygulama Aşamalarımız

Öncelikle ilk uzman mimar ekibimiz bahçenizde keşif yapmak için gelecek ve alanı inceleyecektir. Her türlü istekleriniz mimarlarımız tarafından kayıt edilir ve proje hakkındaki görüşlerini de tarafınıza sözlü şekilde iletirler. Keşif aşaması tamamlanmış olan alanların ziyareti harita teknikerlerimiz tarafından yapılarak bahçe alanları oluşturulur. Harita ekibinin oluşturduğu bahçe alanı ise mimarlarımız eşliğinde bilgisayar sisteminde 3DSMax, Autocad, Photoshop gibi çizim programları ile projelendirilir.

Projelendirilmiş olan alanın gerçeğe en yakın örneğinde 3 boyutlu görseli iç mimarımız tarafından çıkarılır ve ardından tarafınıza gösterilerek beğendiğiniz çizimler doğrultusunda projede belirtilmiş olan yumuşak ve sert ekipmanların bahçenize uygulaması yapılır. Uygulama işlemi tamamlandığında proje mimarlarımız tarafından teslimi sağlanmaktadır.

Cem Botanik ile Yaşamınızı Güzelleştirin

Yaşam alanlarınızda nefes alabileceğiniz bahçeleriniz gerekli düzenlemeler ve uygulamalar sonrasında çok daha güzel bir görünüme kavuşabilir. Eğer bahçelerinizde profesyonel yardım alarak hayalini kurduğunuz alanları oluşturmak istiyorsanız Cem Botanik şirketimizle iletişime geçerek projenizden bahsedebilir, mimarlarımızı bahçenize davet ederek fikir oluşturabilir, gerekli yardımı alabilirsiniz. Uygulama ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimize çay içmeye gelebilir, gerçekleştirdiğimiz projeleri inceleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>