Yazar
Hamdi
14 Kasım 18
0
Yorum
Bahçe peyzaj

Bahçeler özellikle büyükşehirlerde evlerin ve işyerlerinin nadide noktalarından. Bir nefes alabilmek ve günün en değerli saatlerini geçirebilmek için genellikle çoğu kişi bahçesini tercih eder. Ancak bitkiler bakımsız kaldıklarında bahçenin de o eşsiz havası yakalanamaz. Bunun için her bahçe bir bakıma ihtiyaç duyar. Genellikle İstanbul içinde hizmet veren pek çok işletme bulunmakta. Ancak her işletme bahçe için gereken özeni göstermeyebilir. Oysa Cem Botanik yılların tecrübesine sahip uzman kadrosu ile birlikte hem evlere, hem villalara, hem de işletmelere hizmet vermektedir. Bahçe düzenleme hizmeti dendiğinde akla yalnızca bitkiler gelmemelidir. Deck ve biyolojik havuza kadar her türlü hizmeti bu firmadan sorunsuz almak çok basit.

Bahçe Peyzaj İle Yaşam Alanlarınızı Zenginleştirin

Hafta sonu herke şehirden kaçış planları yapıyor. Özellikle şehir dışındaki çiftlikler ve restoran tesisleri hafta sonu yoğun bir ziyaretçi akınına uğruyor. Bu tesisleri seçerlerken de elbette pek çok alternatifi herkes düşünüyor. Tesisin doğal bir görünümü olması ve küçük bir göletinin olması ayrıca tercih nedeni. Cem Botanik firması biyolojik gölet hizmetleri le tesislerinizin görselliğini artırıyor. Sizler de biyolojik gölet uygulamalarından faydalanarak rakiplerinizden birkaç adım öne çıkabilirsiniz. Misafirleriniz için eşsiz bir kır manzarası oluşturabilir, bahçe peyzaj dokunuşları ile doyumsuz bir görselliğe sahip olabilirsiniz. Rengârenk ve hoş kokulu bitkiler sayesinde misafirlerinizin vazgeçilmezi olacaksınız.

Bahçe Peyzaj Çalışması İle Dikey Bitkilendirme İle Estetik Görünüm

Hem dış, hem de iç mekânlarda uygulanan dikey bitkilendirme sistemleri herkesin bayıldığı ayrıntılardan. Genellikle yol kenarlarında görmeye alışık olduğumuz bu sistem artık ofislere, hatta alışveriş merkezlerine taşınıyor. İnsanlar dört duvar görünümünden bıktığı şu günlerde duvarlardaki bir tutam yeşillik iç açıyor. Bu nefis dizayn Cem Botanik bahçe peyzaj firmasının uzman kadrosundan duvarlarınıza armağan ediliyor. Üstelik yaprak döken ve çiçek açan gerçek bitkiler ile yapaylıktan uzak bir görünüm elde etmiş oluyorsunuz.

Şelaleler ve Akarsular Artık Size Çok Yakın

Şelaleler ve akarsuları sevmeyen yoktur. Bu nadide doğa harikalarını artık istediğiniz yere Cem Botanik taşıyor. İster tesisleriniz, ister alışveriş merkezleriniz için istediğiniz ebatlarda akarsu ve şelale oluşturulabiliyor. Üstelik yıllarca kendini koruyacak olan bu membran ürünler sayesinde prestij anlamında rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Davetlerinizi Şenlendirin

İşyerinizde ya da bahçenizde gösterişli bir davet verebilir ya da ağır misafirler ağırlayabilirsiniz. Gösterişten uzak ancak estetik bir görünüm elde etmek isterseniz yine alanında öncü Cem Botanik peyzaj hizmeti ile yardımınıza koşuyor. Cem Botanikten istediğiniz bitkiyi kiralayabilir ve düğünlerinizi, kokteyllerinizi ya da davetlerinizi daha görkemli kılabilirsiniz. Misafirlerinizin gözünü alamayacağı bu egzotik bitkiler ortamın havasını değiştirmeye yetecek. Adrese teslim araçlar ile yapılan bu özel bitki taşıma hizmeti, yine adresten sizleri yormadan teslim alınıyor. Üstelik bir haftayı geçen bitki kiralama hizmetleriniz için firma periyodik bakım hizmeti de sunmakta. Peyzaj çalışmaları için daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>