Bahçe Süs HavuzuYazar
Hamdi
14 Aralık 18
0
Yorum
Bahçe Süs Havuzu

Evlerimizin, çeşitli yaşam alanlarımızın bahçelerinde bahçe süs havuzu tasarımları göze hitap ettiği gibi aynı zamanda suyun getirdiği pozitif enerji ve sakinlik hissi de kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Ülkemizde çoğunlukla süs havuzu şeklinde kullanımı yapılan bu tasarım şekli, isteğe bağlı olarak çeşitli taşların, çakılların, mermer ve ışıklandırmanın yer aldığı görsel bütünlüğe sahiptir.

Bulunduğu mekana hayat veren bu tasarımlar yaşamınızı ve bahçelerinizi renklendirmenin en güzel örneğidir. 1974 yılından bu yana özenle çalışmalarımızı sürdürmüş olduğumuz Cem Botanik şirketimizle iletişim sağlayarak sizler de bahçelerinize yaşam katabilirsiniz.

Hakkımızda

1974 yılından bugünlere babamız Muzaffer Şirin’den aldığımız bayrağı, nezih çalışmalarımız sayesinde gururla taşımaktayız. Sektörde dünya ve ülke çapında elde etmiş olduğumuz başarıyı sürdürmenin gayretiyle müşteri memnuniyetini sağlamaya ve çalışmalarımızı özenle yürütmeye gayret göstermekteyiz. Cem Botanik Peyzaj ailesi olarak 44 yılın verdiği tecrübeyle müşterilerimizin beklenti ve isteklerini büyük ölçüde gerçekleştirmeye ve işi zamanında önce kusursuz eksiksiz teslim etmeye özen göstermekteyiz.

En temel prensiplerimiz ekolojik dengeye zarar vermeden devamlılığını sağlamak ve bu konuda duyarlı tüketicilerle bilinçli hareket etmektir. Her koşulda güvenilirlik, farkındalık, farklılık ve kalite ilkeleriyle bulunduğumuz çalışmalarda çevre duyarlılığa önem vermekteyiz. Çevremizi ve yaşam alanlarımızı güzelleştirirken birlikte çalıştığımız personellerimiz de bu doğrultuda çalışmaktadır. Bugüne dek büyük bir aile olmanın sevincini yaşarken aldığımız tüm ISO belgeleri ve sertifikaları hak etmenin verdiği onuru sayesinde ülkemizde ve dünyada lider konumda olmaktan gurur duyarız.

Bahçe Süs Havuzu Hakkında

Bahçe süs havuzu gibi görsel tasarımlar bahçelerin en iyi tanımlayıcı unsurları arasında yer alır. Yapılan ortama canlılık ve renk katan bu dekoratif ögeler, farklı dekoratif malzemelerle yapılabilmektedir. Mekanın özelliğine, ortama ve kullanış amacına ve isteğe göre şelaleli, fıskiyeli, ışıklı ve daha başka şekilde tasarlanabilecek süs havuzları bahçelerdeki havayı değiştirebilecek en başarılı tasarımlardır.

Bahçe Süs Havuzu Hizmetlerimiz

Dekoratif olarak göze hitap eden ve bahçelere ayrı bir hava katan bahçe süs havuzu tasarımlarını 1974 yılından beri büyük bir özenle yapmaktayız. Her bahçe için özel olarak tasarladığımız ve birçok müşterimizin zevkine hitap edebilecek tasarımlarımız yine müşterilerimizin istek ve beğenilerine göre planlanmakta olup bütçelerine en uygun şekilde hareket edilmektedir. Uygulanacak yerin ön keşfi uzman mimarlarımız tarafından yapıldıktan sonra ortama en uygun olacak malzemeler belirlenmektedir. Süs havuzlarındaki suyun hareketi ve derinliği için ise kullanılacak kayalar, turnikeler, duvar kaynağı ya da çeşitli fıskiyeler tercih edilebilmektedir. Daha ekolojik bir havuz ortamı için bölgeye uygun bitkiler ve su içerisinde balıklar da kullanılabilmektedir.

Peyzaj Uygulamalarımız

Cem Botanik şirketi bünyemizde bulunan peyzaj uygulama hizmetlerimiz, tarafımıza sunulan projeler kapsamında öncelikle uygulama yapılacak olan yerin incelenmesiyle başlamaktadır. Projede bulunan özellikler kapsamında sert-yumuşak uygulamalar belirlenerek tasarım yapılmaktadır.

Zemin çalışmasının yapılacağı projelerde ise drenaj, biyolojik gölet, deck, pergola gibi çalışmalar yapılabilmektedir. Projenin şirketimize ulaştırılıp çalışmamız istendiğinde ilk olarak mimarlarımız bahçeyi keşfetmek için alana gelerek kendi görüşlerini ifade eder ve sizin isteklerinizi not eder. Daha sonra proje kapsamındaki alan harita teknikerlerimiz tarafından ziyaret edilerek bahçe alanı konumlandırılır.

Harita ekip çalışanlarımızın bahçe alanını oluşturması tamamlanınca 3 boyutlu görsel bilgisayar programlarında iç mimarımız tarafından yapılarak çizimler müşterimize sunulur. Beğenilen çizime göre proje bittiğinde teslim edilir.

Cem Botanik İle Bahçelerinizi Renklendirin

Evinizde, ofisinizin bahçesinde ve diğer yaşam alanlarınızda daha canlı ve pozitif ortamlar oluşturmak, bahçelerinize bambaşka bir hava katmak istiyorsanız, bu hayalinizi gerçekleştirmemiz için Cem Botanik şirketimiz ile projelerinizi ve fikirlerinize somutlaştırabilirsiniz. Projelerinizi bize göndererek, karşılıklı fikir alışverişi yaparak, proje detaylarına, alanın özelliklerine ve sizin isteklerinize göre hayal ettiğiniz ortamları oluşturabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>