Bitki Hastanesi ve Oteli

bitki hastanesi

Bitki hastanesi ve oteli projesi kapsamında ölüme yaklaşan bitkileri tekrar hayata döndürme ve tedavi etme görevini üstlenmiştir. Binlerce bitki tekrar hayata döndürülürken, tatile giden bireyler bitkilerini bırakabileceği bir nokta bulamadıklarından dolayı geldiklerinde bitkileri kurumaya yüz tutmuş olmaktadır. Bu durumda firmamız devreye giderek tatile gidecek bireyler firmamıza bilgi vererek bitkilerini otelimizde ağırlıyor onlara sevgimizi ekleyerek bakımlarını yapıyoruz. Tatilden dönen bireylere bitkileri tekrar teslim ediliyor tabi daha fazla çiçek açmış ve serpilmiş olarak.

Cem Botanik, bahçelerinizi renklendiren uygulamaların başında yer alan peyzaj ve bitki kiralama gibi birçok hizmeti de müşteri tarafına güvenle vermektedir. Bu durumda müşterilerimiz mutlu, bitkilerimiz mutlu paralel olarak bizde mutlu oluyoruz.

Alo orası bitki hastanesi ve oteli mi?

Bitkim ölmek üzere bu annemden bana hatıraydı. Bu bitkinin anısı çok büyük ne olur kurtarın seslerini defalarca duyduk ve duymaya devam ediyoruz. Anıların kaybolmaması için giriştiğimiz bu görevde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Telefon gelmesine müteakip bitki ambulanslarımız verilen adrese doğru yola çıkıyor ve adrese ulaştıklarında bitkinin genel analizini yaparak Beykoz’da bulunan yoğun bakım ünitelerimize ölmek üzere olan bitki naklediliyor. Ziraat mühendisi nezaretinde kontrolleri yapılarak doğru ilaç takviyesi görevli personellerimize anlatılır. Personellerimiz düzenli olarak bitkilerin ilaçlarını vermekle birlikte bakımlarını yaparlar. Tekrar hayata tutunan bitkiler gözlem altına alınır ve bitkinin sahibine durumu hakkında bilgi verilir. Kendini toparlayan bitkiler taburcu edilerek teslim edilir.

Bitki hastanesi ve oteli fotoğrafları

Aşağıdaki fotoğraflarda bitki hastanesi yoğun bakımı ve otel dış görünümleri mevcuttur. Bitkileriniz için bit tatil  yada tedavi arıyorsanız Bitki hastanesi ve oteli olarak hizmetimize devam ediyoruz.

bitki hastanesi 1
bitki hastanesi 2
bitki hastanesi 3