Bitki Kiralama

Bitki Kiralama

Bitki kiralamayı kısaca açıklarsak, güzel bir davet mi vereceksiniz? En yakın arkadaşınız doğum mu yaptı? Bir çekim organizasyonu için bitkiye ihtiyacınız var, fakat büyük bedeller ödeyerek bitki satın almak istemiyorsunuz? Tüm bu durumlar için Cem Botanik Bitki Kiralama ve Hediye Gönderme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda dikey bitkilendirme gibi birçok hizmetimize de göz atabilirsiniz.

Bitki Kiralama Nasıl Yapılır?

Sera ve fidanlığımızda geniş bitki koleksiyonumuz açılış, düğün, kokteyl, kutlama, defile, film setleri, fuar organizasyonları ve tüm tanıtımlarınız için hizmetinize hazır. Bitki kiralama için seramıza gelerek bitkileri seçtikten sonra kiraladığınız bitkiler, dilediğiniz mekana tarafımızdan araçlar ile getirilir, yerleştirilir ve iş bitiminde geri alınır. Üstelik kiralama süresi içerisinde bir haftayı geçen sürelerde periyodik bitki bakımı hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Cem Botanik Bitki Kiralama servisinde neler bulabilirsiniz?

Öncelikle güler yüzlü personellerimizin sizi sıcak karşılamasını bulacağınızı temin ederiz. Daha sonrasında uzman personeller eşliğinde dilediğiniz bitkileri alan durumuna göre (Gölge,Güneş alan vb.) seçimini yapacaksınız. Yüzlerce iç mekan ve dış mekan bitkilerini bulabilecek ve bitkiler hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz. Daha sonrasında bitkilerinize uygun saksı seçimlerini yapabilecek ve bu saksılara seçmiş olduğunuz bitkileri dilerseniz dikilirken izleyebileceksiniz. Dilerseniz bitki seçiminden sonra uzman personellerimiz mekanınıza göre saksı seçimi yapabilmektedir. Dikilip hazırlanan bitkiler size resim olarak gönderilir ve bitkilerin uygulanmasını istediğiniz adrese teslimatı araçlarımız ile yapılarak uzman personellerimiz tarafından uygun noktalara yerleştirilir. Bitki kiralama hizmeti sayesinde bitkileri beğenmeniz durumunda isterseniz bu bitkileri satın alabileceğinizi unutmayın. Müşteri memnuniyeti için yıllardır hiç durmadan çalışıyoruz.

Dış mekan bitki kiralama
Düğün bitki kiralama
iç mekan bitki kiralama