Biyolojik Yüzme Havuzu

Biyolojik yüzme havuzu

Biyolojik Yüzme Havuzu Nedir? sorusunu kısaca açıklayacak olursak, içinde hiçbir kimyasal madde bulunmayan yüzebileceğiniz içinde bulunan suyun içme suyu kalitesinde olması ve kendi kendini temizleme özelliği sayesinde cildinizi tahriş etmeyen bir yapıya sahip olmasıdır.

Peyzaj en önemli noktalarından biride havuzlar dır. Klor içeriğiyle insan sağlığını tehdit eden ve yüksek bakım masrafı getiren klasik havuzlar artık tarih oluyor. Çünkü B!OTOP Biyolojik Yüzme Havuzları, havuz dünyasına altın çağını yaşatıyor.

Üstelik, sağlık, çevre ve ekonomi gibi problemleri de çözüyor.
B!OTOP Biyolojik Yüzme Havuzu?nun en önemli özelliği klorsuz, doğal, çevreci, tasarruflu ve yenilikçi olması. Havuzlar, sahip olduğu Bio Filtre ve PhosTec-Ultra Filtre sistemleri sayesinde klor ve herhangi başka bir kimyasala gereksinim duymaksızın biyolojik olarak kendini temizliyor.

Biyolojik Yüzme Havuzu Çevre ve doğa dostu bu özel sistem, günlük yapılan robot temizlik ile suyun daima hijyenik ve yosunsuz kalmasını sağlıyor.
Sıfır klor özelliğiyle son derece sağlıklı olan B!OTOP Biyolojik Yüzme Havuzu, aynı zamanda yok denecek kadar az bakım masrafı ve düşük işletme gideri sayesinde ekonomi ve tasarruf avantajı sağlıyor.

B!OTOP Yüzme Havuzu nu seçenler için doğal su çok önemlidir. B!OTOP havuzda pH değeri 7-8 arasında kaldığı için klorlu havuzlarda olduğu gibi, pH değerlerini sürekli ölçmek ve dengelemek için herhangi bir kimyasal madde ilavesine gerek kalmaz. Bakterilerle temizleme esasına göre çalışan yüzme havuzu görüntü olarak diğer havuzlardan hiçbir farkı olmayan ,ilave bio filtreler sayesinde havuz içine bitki kullanmaya gerek olmayan tamamen doğal sistemlerle çalışan havuzlar dır,havuz içinde bitkiler için ilave bir yer kullanmaya gerek kalmadığı için havuzun tüm alanı yüzmeye ayrılmıştır. Daha çok görselliğe önem veriyorsanız Biyolojik Süs Havuzu sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Biyolojik Yüzme Havuzu Avatajları ve Yararları

 

  • Sağlığınızı tehlikeye atacak hiçbir kimyasal bulunmaz.
  • Kimyasal temizlik maddelerine harcayacağınız para cebinize kalır.
  • Havuz içindeki su cildinizi ve vücudunuzu tahriş etmez.
  • Temizlik robotu sayesinde su yosunlanmaz ve kirlenmez.
  • Doğayı korur çevrecidir.
  • Çevre dostudur.

Biyolojik Yüzme Havuzu Video ve Resimleri

Biyolojik yüzme havuzu 1
Biyolojik yüzme havuzu 2
Biyolojik Yüzme Havuzu 3