Bizden Haberler

Yazılı ve Görsel basında 1996 ile 2018 yılları arasında firmamızın dergi, gazete gibi basın organlarında çıkan haberlerini bir araya topladık. Aldığımız dünya birinciliklerinden tutun, Acil bitki ambulansı haberlerinden çiçek bakım tüyolarına kadar çeşitli basın haberlerimiz oldu. Bu haberlerin hepsini bizden haberler bölümüne sizler için topladık. Bu haberlerden bir kaçı aşağıdaki gibi olup en altta bulunan galeri adreslerimizden tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

BASINDA YER ALAN HABERLERİMİZDEN BAZILARI

Sinpaş Lagün dünyanın en iyi biyolojik göleti seçildi

Tarafımızdan yapılan Lagün projesi dünya 1.liği kazanmış olup büyük bir projeye imza atarak yazılı basında yer bulduk. Puket adası Laguna bölgesi esinlenerek hazırladığımız projede 100 ün üstünde bitki bulunuyor. Doğal alanları yaşam alanına taşıyan Cem Botanik tarafından yapılan kimyasal kullanılmadan tamamen doğal yollardan yapılan proje farklı ülkelerden 285 proje arasından seçilerek 1. oldu. Proje ile alakalı Sabah Gazetesinde çıkan görseli sol kısımda görebilirsiniz.

Bitki hastanesi haberi cembotanik

Bünyemizde bulunan bitki hastanesi ve oteli Türkiye’de bir ilk olup binlerce hasta çiçeği tekrar hayata döndürmüştür. Kimisine Annesinden kalan bir yadigar kimi bitkinin bir hatırası var. Lütfen çiçeğimi kurtarın doktor. Cem botanik olarak anısı olan bu çiçekleri ölmekten kurtardık ve kişilerin mutluluğunu beraber yaşadık. Kimi zaman bitki ambulanslarımızla evlerde ziyaret ettik hasta çiçekleri., kimilerini yoğun bakıma aldık. Morga kaldırılan çiçek sahipleriyle hep beraber üzüldük.Haberin görseli sol taraftaki resimde.

TÜM GÖRSEL BASIN HABERLERİMİZ.

Aşağıda yer alan sosyal medya adreslerimiz üzerinden yazılı ve görsel basında çıkmış tüm içerik galerilerimize ulaşabilirsiniz.

Cem Botanik Resim Galerisi Flickr Sayfası
Cem Botanik Resim Galerisi Facebook Sayfası