Peyzaj DüzenlemeYazar
Hamdi
14 Aralık 18
0
Yorum
Peyzaj Düzenleme

Sektörler hizmetlerini tanıtmak için iki önemli noktayı göz önünde bulundurur. Bunlardan birincisi süreklilik arz edecek satış ikincisi de geniş kitlelere varlığını duyurmak. İkinci nokta internet teknolojisinin hızlı bir şekilde kullanılması ile merkezde, bölgede, ulusal ve uluslararası arenada en hızlı şekilde kitlelere ulaşımı sağlar. Bunun farkında olan, vizyon ve misyonunu kitlelere duyurmak isteyen ve çalışmalarını peyzaj düzenleme üzerine yapan firma www.cembotanic.com.tr  sitesi çevrenize yeşil alanlar oluşturmak için çalışır.

Hızlı şehirleşmenin doğurduğu çarpık yapılaşma ve betonarme ağırlıklı çevre, insanları yeşil alana hasret bıraktı. Bahçeli evler, yeşil piknik alanları ve doğal ortamın yok olması hem çevre kirliliği hem de sağlık sorunları yarattı. Bu sorunları çözmek için bazı yasal uygulamalar hayata geçirilerek bina, site, park alanları ve piknik alanları gibi yerlerde doğal ortamı yeniden canlandırma projeleri başlatıldı. Sektörünü peyzaj alanın da kuran firma çevreyi yeşillendirme, düzenleme, botanik bahçeler oluşturma kısacası var olanı korumak ve ekolojik dengenin yok olmasını engellemek üzerine faaliyetleri uygulama hayatına geçirdi.

Ayrıca alanında bir ilk olan bitki hastanesi ve otel uygulamasını hayata geçirerek yaşam alanlarında yetiştirilen bitkilerin bakımsızlık sebebi ya da farklı sebeplere bağlı olarak çürümesi, canlılığını yitirmesi durumunda çalışma mekanlarında barındırarak bakım ve canlılıklarını yeniden kazandırmak için acil hizmetler uygulamaktadır. Uzun süreli çıkacağınız seyahatler de de firmaya bitkilerinizi emanet edebilirsiniz. Firma yetkilileri misafir ettiği bitkilere de dönüşünüze kadar aynı şekilde itina ile bakmaktadır.

Tüm Bitki Çeşitleri Sertifikalıdır

Firma kendi elemanları ile de çevre düzenleme hizmetleri verirken kişilerin özel bitki taleplerini de karşılar. Bitkilerinde kalite kontrolleri tamamlanmış ve dünya standartlarında olan belgelendirme sertifikaları almış olan firma çeşitli tarihlerde TSE Süsü Bitkileri Satış ve Hizmet Belgesi, Kalite Belgesi ISO 9001, Çevre Yönetim Belgesi, İş Güvenliği ve Sağlığı Belgesi ve Müşteri Memnuniyet Belgesine sahip bir işletmedir.

Peyzaj Düzenleme Olarak Neler Yapıyoruz?

Firma olarak bitkilerden sanat inşa etmeye önem vererek yeşil alan olarak belirlenen kısımları taleplerini karşılığında rengarenk bitkilerle donatmaktadır. Bunun için öncelikle yapılacak alanda proje çalışması hazırlamakta olan firma daha sonraki aşamalarda bu alanları proje doğrultusunda hayal gibi oluşumlara dönüştürmektedir. Hiç bir yerde görülmeyen bitki türleri, süs bitkileri, mevsime dayanıklı bitkilerde oluşan cennetler yaratan firma alanında uzman personel ile çalışmaktadır.

Çalışmalar

Cem botanik kurulduğundan bu yana pek çok belediye ile anlaşmalı çalışmalar yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Firmanın yaptığı peyzaj düzenleme çalışmaları içerisinde site bahçeleri, kurum yeşil alanları, villa bahçeleri, biyolojik göletler, biyolojik süs havuzları, hastane bahçeleri, akvaryumlar, alış veriş merkez çevresi, yeşil çatı, millet bahçesi, dikey yeşillendirme çalışmaları ve kış bahçesi düzenleme gibi daha pek çok alanda ekolojik düzenlemeler yapmaktadır.

Neden Firma Tercih Edilmelidir.

Yıllarını peyzaj düzenleme alanında harcayan firma tecrübesine güvenmektedir. Ekip potansiyeli aktif ve her alanda faaliyet gösterecek kabiliyettedir. ürünleri kalitelidir. Hizmetlerini de aynı kalite de yapmaktadır. Alanında profesyonelleşmiş bir sektördür. Yeniliklere açıktır. Farklı dizayn çalışmaları her alanda farkını ortaya koymaktadır. Müşterilerine önem vererek onların görüş ve doğrultusunda bahçe düzenlemeleri yapmaktadır.

Projelerin tamamında mimarlık eğitimi almış mimar ve iç mimar personelin çalışmaları ile uygulamalar yapılmaktadır. Projeleri animasyon teknolojisi ile tanıtan personel çalışması sonrası uygulanması için talep onayınız alınarak hayata geçirilir.

Profesyonel ekip içerisinde mühendis, tasarımcı, teknik eleman, çalışma elemanı bulunduran ve alt yapısı sağlam bir firma olan Cem botanik firması çalışmaları yarım bırakmaz, belirlenen zamanda ve belirlenen kalitede teslim eder.

Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>