Peyzaj UygulamalarıYazar
Hamdi
14 Aralık 18
0
Yorum
Peyzaj Uygulamaları

Küreselleşmenin etkilerinin giderek artması ve sürekli bir artış eğilimde olan nüfusun etkisiyle birlikte pek çoğumuzun yaşamlarını devam ettirdiği bölgeler büyük kentlere dönüşmüştür. Kalabalık nüfusa karşı anca insanlığın barınabildiği yapılar, şehirlerin yaşam alanlarını sınırlandırmıştır. Bu yapılar birçoğumuzun gündelik yaşamlarını geçirdiği bölgelerdir. Bu nedenle

Cem Botanik peyzaj firması olarak sınırlandırılmış yaşam alanlarını renklendirmek, insanların hayallerini süsleyen ve onlara yaşam enerjisi verecek çevresel düzenlemelerin yapıldığı bir alan yaratmak için son derece titizlikle çalışmaktayız. Sizler de peyzaj çalışmaları gerçekleştirmek için işine önem veren, profesyonel şekilde dizaynlar ortaya koyan bir firma arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Cem Botanik firması olarak daha önceden yürütmüş olduğumuz çalışmaları inceleyebilir, istediğiniz bahçe düzenlemeleri için aklınızda olan fikir ve düşünceleri bizlere iletebilirsiniz.

Peyzaj Çalışmaları Hakkında

1974 yılından beridir sevgi ve saygı ile kurucumuz Muzaffer Şirin’den devir aldığımız şirketimizi daha ileriye götürerek, sektörün en büyük şirketlerinden biri haline getirmek hedefindeyiz. Sektör içerisinde 44. yılımızı doldurmanın şerefiyle ve gururuyla hareket etmekte olup, güvenilirlik, dürüstlük ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerimizle birlikte müşterilerimizin istek ve arzularını gerçekleştirmek için elimizden gelen gayret ve özveriyle hizmet sağlamaktayız.

Çalışmalarımızı ve tasarımlarımızı hayata geçirdiğimiz aşamada çevrenin ekolojik dengesini korumaya yönelik önlemler alarak peyzaj çalışmaları yapmaktayız. Şirketimizin ve ekibimizin tüm üyeleri bu ilkeler doğrultusunda hareket etmekte olup çevre konusunda son derece bilinçli davranmakta ve çalışmalarda kullanılan ürünler açısından hiçbir şekilde taviz vermemektedir. Çeşitli kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz İSO yeterlilik sertifikaları ile ülkemizde ve dünyada tek şirket olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Modernleşmenin etkisiyle sınırlandırılan yaşam alanlarını yeniden revize etmek ve doğaya karşı yeniden bir dönüş yaşamak üzere oluşturacağımız düzenlemeleri hayalinizde kurduğunuz doğal hayata yeniden dönmenizi sağlayacak ve kendinize yeni bir yaşam alanı bulacaksınız. Yaşamınızı sürdüğünüz bölgeyi çalışmalarımız ile renklendirebilir, muhteşem bahçe manzaralarıyla birlikte hayatınızda yeni bir sayfa açmanıza yardımcı olabiliriz. 1974 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet sağlamakta olan Cem Botanik isimli işletmemiz doğayla yeniden buluşmanızı sağlamak için çalışmalar sunmaktadır.

Firmamız, peyzaj çalışmaları konusunda oldukça hassas ve özveri davranmakta olup, proje bazlı olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Öncelikli olarak çalışmalarımızda müşterilerimizden gelen istek ve öneriler doğrultusunda projeler oluşturmaktayız. Daha sonrasında ise çalışma yapılacak olan bölgede projeye dahil edilerek mimar personelimiz projelerin çizimini ve tasarımını gerçekleştirmektedir. Projede bulunmakta olan niteliklere göre bölgenin zeminine sert ya da yumuşak zemin çalışmaları uygulamaktayız. Zemin çalışmalarımızda aynı zamanda biyolojik gölet, sert zemin, yumuşak zemin, drenaj gibi uygulamalarımızda mevcuttur. Proje çalışmalarımız sonunda hayalinizin de ötesinde bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

Peyzaj Düzenleme Aşamalarımız

İlk olarak proje ekibimiz ve mimarlarımız çalışma gerçekleştirilecek bölge üzerinde araştırma ve keşif çalışmaları yapmaktadır. Bunun yanı sıra projeye dahil edilmesini istediğiniz en ufak ayrıntı ve öneriyi bizlere iletebilirsiniz. Keşif aşamasından sonra harita teknikerlerimiz bölgeyi proje doğrultusunda bahçe düzenlemeleri için ayırmaktadır. Harita teknikerlerimizin belirlediği bahçe alanları bilgisayar mühendislerimiz tarafından 3 boyutlu olarak simule edilmektedir. Daha sonrasında ise oluşturulan 3 boyutlu simülasyon tarafınıza sunulmaktadır. Sizin de onayınızla birlikte projeyi tamamlamak üzere teslim almaktayız.

Cem Botanik Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Eğer sizler de kaybolup gittiğinizi düşündüğünüz yaşam alanlarınıza nefes alanları kazandırmak ve yepyeni ve doğa ile iç içe bir yaşam sürdürmek istiyorsanız, iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçmeniz sizin için yeterli olacaktır. Cem Botanik şirketi olarak, her zaman profesyonel olarak hizmet sağlamakta olup, düşünü kurduğunuz bahçelere kavuşmanız için ekibimizle birlikte ivedilikle hizmet sunmaktayız.

Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>