15 TEMMUZ MİLLET BAHÇESİ

15 Temmuz Millet Bahçesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

15 TEMMUZ MİLLET BAHÇESİ Proje Açıklaması

Kahramanmaraş’ta biyolojik gölet projesi kapsamında 2700 metre karelik alana 15 Temmuz Millet Bahçesi inşa ettik. Mavi ile yeşilin iç içe olduğu bu uygulama ile Kahramanmaraş halkının ihtiyacını duyduğu güzel bir park alanını onlara hediye etmiş olduk. 2017 yılında yaptığımız 15 Temmuz Millet Bahçesi içerisinde biyolojik gölet ve ahşap köprüler yer alıyor.

Göletin aydınlatılmasında ise son model teknolojiyi doğaya en uygun şekilde kullandık. Bu kapsamda göletin aydınlatılmasında fıskiyeler ve helezon lambalar kullanıldı. Ayrıca 15 Temmuz Millet Bahçe’sinin içerisinde de yer yer aydınlatılmalar kullanılarak özellikle akşam saatlerinde eşsiz bir görüntü oluşması sağlandı. Oluşturduğumuz bu proje ile mavi ve yeşilin eşsiz uyumunu başta Kahramanmaraş halkı olmak üzere herkese göstermiş olduk.

15 Temmuz millet bahçesi 1
15 Temmuz millet bahçesi 2
15 Temmuz millet bahçesi 3
15 Temmuz millet bahçesi 4
15 Temmuz millet bahçesi 5
15 Temmuz millet bahçesi 6

15 TEMMUZ MİLLET BAHÇESİ VİDEOSU

Proje Tipi