Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti

Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti Proje Açıklaması

Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti, doğal ortamında gelişmiş bitki, ağaç ve kayalıklara sahip kendiliğinden oluşmuş bir gölettir. Çevresel ve beşeri faktörlerle doğallığı zaman içerisinde bozulan biyolojik gölet, firmamızın yapılandırma projesi kapsamında olması gereken ambiyans ve doğallığa tekrar kavuşmuştur. Doğal ve aynı bölgede yetişen bitki türlerinden yine doğal ortamdaki kaya yapılarından faydalanılarak yapılan düzenleme kapsamında Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti’ni doğal ortamına bire bir uydurarak geliştirip düzenledik.

Kendi kendini temizleyebilme yeteneği kazandırdığımız biyolojik gölet, doğallığıyla birebir fıskiyeler, doğal adacıklar, yeşil alan ve yürüyüş yollarıyla keyifli vakitler geçirmek isteyenler için kullanışlı hale getirdik. Doğallığı ön planda tutan projemizle Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti’ni eskisinden daha doğal bir ambiyansa kavuşturup olması gereken temizliği sağladık.

Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti 1
Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti 2
Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti 3
Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti 4
Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti 5
Acıbadem Akasya Biyolojik Göleti 6
Proje Tipi