Akasya AVM Teras Projesi

Akasya AVM Teras Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Akasya AVM Teras Projesi Proje Açıklaması

İnsanlar tarafından, doğal bitki örtüsüne uygun bir biçimde oluşturulan biyolojik göletler, yarattığı güzelliklerle ortamı daha zengin göstermektedir. Bu durum peyzaj için de böyledir. Peyzaj, bir yerin bitkilerle süslenerek daha güzel bir ortam oluşmasını sağlar. Firmamız bu projede alışveriş merkezinde bulunan terasa bitki düzenleme, yapmıştır.

1100 m2 olan bir alana yumuşak peyzaj kullanmıştır. Etrafın hem binalar olması sebebiyle oldukça dikkat çeken çatı adeta doğal bir bahçeyi anımsatmaktadır. Ağaçların altına yerleştirilen ışıklar sayesinde geceleri oldukça güzel bir görüntü oluşmaktadır. Öncesinde sadece oturma alanlarının bulunduğu yer, şu anda tüm misafirlerin ilgisini çeken yeşil çatı haline gelmiştir. Alanda ağaçların olması da çatı katında bir ormanda yürüyormuş hissi verecektir.

Proje Tipi