Aliya Izzetbegoviç Parkı Kahramanmaraş

aliya-izzetbegovic-parki
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Aliya Izzetbegoviç Parkı Kahramanmaraş Proje Açıklaması

Biyolojik Gölet, genel olarak insan eliyle kurulmuş doğa anlamına gelmektedir. Yani normalde hiçbir güzellik olmayan ve ziyaret edilmeye değmeyecek olan yerlerin daha da güzelleştirilmesi olarak nitelendirilir. Firmamız Kahramanmaraş’ta olan ve yaklaşık 2700 metrekare olan bir alanı yeniden yaratmıştır.

Öncesinde bölgede hiç bir insan gezemezken oluşturduğu biyolojik gölet, gölet üzerinden geçmenizi sağlayan köprüler, yürüyüş yolları ve yaptırdığı kafeteryalar ile yeni bir şehir kurmuştur. Bunların yanında göletin tam ortasında olan fıskiye gede de ışıklandırılacak biçimde inşa edilmiştir. Yaptırılan kamelyalar sayesinde ve yeşil alanların güzelliği ile gölgeye birçok kişi gelmektedir. Güzel vakit geçirmeniz, fotoğraflar çekilmeniz mümkündür ve çocuklarınızın oyun oynayabileceği kaydıraklar da güzel bir eğlence alanıdır.

Aliya izzetbegoviç parkı 1
Aliya izzetbegoviç parkı 2
Aliya izzetbegoviç parkı 3
Aliya izzetbegoviç parkı 4
Aliya izzetbegoviç parkı 5
Aliya izzetbegoviç parkı 6

Aliya Izzetbegoviç Parkı Kahramanmaraş Videosu

Proje Tipi