Atlas AVM Bahçe Düzenleme Projesi

Atlas AVM Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Atlas AVM Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Alışveriş merkezleri üzerindeki eşsiz peyzaj çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Son olarak Atlas AVM peyzaj projesini hayata geçirerek Atlas alışveriş merkezine eşsiz bir güzellik kazandırdık. İstanbul Sultanbeyli’de faaliyette bulunan Atlas alışveriş merkezinde iç mekan peyzaj çalışmasını başarılı bir şekilde tamamladık.

Peyzaj Projesi kapsamında alışveriş merkezinin içinde yer alan oturma alanına değişik tür ve renklerdeki saksılı çiçeklerden 280 adet diktik. Proje kapsamında alışveriş merkezinin içinde peyzaj alanı oluşturacağımız için seçtiğimiz çiçekler klima etkisine uygun ve dayanıklı çiçekler arasından oldu. Önceden alışveriş merkezinde böyle bir alan yoktu ve insanlar böyle bir alanın ihtiyacını duyuyordu. Özellikle alışverişten sıkılan veya bir yakınını bekleyen kişiler için bu alan çok iyi oldu.

Atlas AVM Peyzaj Projesi 1
Atlas AVM Peyzaj Projesi 2
Atlas AVM Peyzaj Projesi 3
Atlas AVM Peyzaj Projesi 4
Atlas AVM Peyzaj Projesi 5
Atlas AVM Peyzaj Projesi 6
Proje Tipi