Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi

Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi Proje Açıklaması

Biyolojik Göletler birçok yerde bulunan ve insan eliyle oluşturulmuş yapay oluşumlardır. Fakat çeşitli bitkiler kullanarak hem doğaya uygun hem de doğal gibi olması sağlanabilmektedir. Gölet yapılacak bölgenin bitki örtüsüne uygun olan ağaçların, bitkilerin kullanılması oldukça önemlidir. Bolu’da 550 metrekare yumuşak peyzaj olarak ve 350 metrekare biyolojik yüzme havuzuyla oluşturulan proje ortamın atmosferini tamamıyla değiştirmiştir.

Biyolojik yüzme havuzu tam olarak kafeteryanın bittiği yerden başlamıştır ve oldukça güzel bir görünüm sağlamıştır. Ayrıca içerisinde bulunan kayalarda doğal görünmesini sağlamıştır. Etraf da oldukça yeşilliktir fakat tamamen tepede bir yerdir. Bu nedenle çok fazla gelinmeyen bir ortamı görülmeye değer bir yer yapan firmamız daha kaliteli ve farklı işlere imza atmaya devam etmektedir.

Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi 1
Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi 2
Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi 3
Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi 4
Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi 5
Bolu Narven Peyzaj Ve Gölet Projesi 6
Proje Tipi