Bulvar 216 Bahçe Düzenleme Projesi

Bulvar 216 Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bulvar 216 Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları belirli bir bölgenin olağan üstü görsellik kazanması bakımından oldukça önemli çalışmalardır. Bu çalışmalarda önemle üzerinde durulan noktalar genel itibari ile bölgenin kültürel ve doğal tüm değerleridir. Dolayısıyla peyzaj çalışmalarında bu değerler göz önünde bulunularak bölgenin kimliğine ve doğal yapısına uygun materyal ve bitkilendirme çalışmalarının yapıldığını söylemek mümkündür.

Firmamızın yapmış olduğu sert zemin peyzaj ve yumuşak zemin peyzaj uygulamalarından önce epey kötü bir görsele sahip olan bu bölge, proje kapsamında yapılan 400 metrekarelik yumuşak zemin ile 200 metrekarelik sert zemin üzerine yapılan çalışmalarımızdan sonra muhteşem bir görünüme bürünmüştür. Otomatik sulama sistemi ile bitkilerin susuz kalması önlenmiştir. Yapılan peyzaj çalışmalarımız proje dahilinde gerekli süslemeler ile tamamlanmış olarak teslim edilmiştir.

Bulvar 216 Peyzaj Projesi 1
Bulvar 216 Peyzaj Projesi 2
Bulvar 216 Peyzaj Projesi 3
Bulvar 216 Peyzaj Projesi 4
Bulvar 216 Peyzaj Projesi 5
Bulvar 216 Peyzaj Projesi 6
Proje Tipi