Cansera Biyolojik Göleti Projesi

Cansera biyolojik göleti
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cansera Biyolojik Göleti Projesi Proje Açıklaması

Doğal güzellikleri bozmadan inşa edilen göletlere biyolojik gölet denir. Cansera Biyolojik Göleti de doğal bütünlüğü bozulmamış, gerçek bitki, ağaç ve kayalarla süslenmiş huzur dolu bir gölettir. Zaman içinde gerekli özen ve bakımın gösterilmediği gölet, kirlenmeye mahkum edilmiştir. Firma olarak doğal güzelliklere sahip Cansera Biyolojik Göleti ve diğer birçok biyolojik göletleri projelendirerek kendi kendine temizleyebilme yeteneği kazandırmaktayız.
Çevredeki doğal kaya, taş, zemin ve bitkilere zarar vermeden, doğal dokuyu bozmadan yapılandırdığımız proje ile Cansera Biyolojik gölet tamamen doğal ve sağlıklı görünümünü tekrar kazanmıştır. Doğal görünümlü fıskiyeler, doğal aydınlatma efektlerimiz sayesinde huzur dolu bir ortam oluşturduk. Firmamız Cansera Biyolojik Göleti civarında getirdiği bitki ve çalışanları yine aynı bölgede yetişen bitkilerden zenginleştirdi.

Proje Tipi