Defacto Merkez Bahçe Düzenleme Projesi

Defacto Merkez Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Defacto Merkez Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Biyolojik gölet, insan eliyle oluşturulmuş ve bu oluşumda çeşitli bitkilerden su fıskiyelerinden faydalanılmış yapay oluşumlardır. Bu göletler oluşturulurken doğanın yapısına hiçbir şekilde zarar verilmez. Aksi halde bu göletler sayesinde daha da güzelleşmesi sağlanır. Bu da doğanın daha canlı ve zengin gözükmesini sağlar. Peyzaj uygulanmadan önce bölgede tam olarak yeşil denilebilecek hiçbir alan yoktu ve oldukça kötü gözüküyordu.

Firmamızın yaptığı çalışmalar sayesinde kullanılan bitkilerin de yaşamına uyacak kaliteli bir gölet oluşturuldu. Göletin oluşturulduğu alana ve doğaya uygun bitkiler kullanılması da bu bitkilerin elverişli bir yerde yaşaması sağlanmış oldu. Bölgeye 300 metre karelik yumuşak peyzaj ve 30 metrekare boyunca da hem iç hemde dış mekanda bitkilendirme işlemi yapılmıştır.

Defacto Merkez Peyzaj Projesi 1
Defacto Merkez Peyzaj Projesi 2
Proje Tipi