Dülük Baba 2. Etap Biyolojik Göleti

dülük baba 2. etap biyolojik göleti
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dülük Baba 2. Etap Biyolojik Göleti Proje Açıklaması

Daha önceden atıl durumda olan veya verimliliğini yitiren arazileri, tamamen doğal ve bölgeye ait objeleri kullanarak biyolojik göletlere çevirmeye devam etmekteyiz. Firmamızın bitirerek teslim ettiği Gaziantep ilindeki Dülük Baba biyolojik gölet projesi ise bu konuda en büyük ve güzel örneklerden birini teşkil etmektedir.

6400 metrekareden oluşan biyolojik göletimiz ile, doğal nehir ve şelalelerden akan suyun biriktiği, içindeki özel bitkilerle suyu temizleyen ve oksijen sağlayan, nostaljik görünümlü köprüler, yürüyüş yolları ve dinlenme alanları bulunan yeni bir yaşam alanı oluşturduk. Özellikle şelaleden akan suyun dinlendirici sesi eşliğinde dinlenme, yürüme ve spor yapmanın zevkini halkımıza sağlamanın gururunu taşımaktayız. Çevre düzenlemesi ile yemyeşil bir ortam ve rengarenk çiçeklerle donattığımız biyolojik göletin çevresinin, doğaya uygun renklerle de aydınlatmasını yaparak gece ve gündüz ayrı bir güzellik kattık.

Dülük Baba 2. Etap Biyolojik Göleti 1
Dülük Baba 2. Etap Biyolojik Göleti 2
Dülük Baba 2. Etap Biyolojik Göleti 3
Dülük Baba 2. Etap Biyolojik Göleti 4
Dülük Baba 2. Etap Biyolojik Göleti 5
Dülük Baba 2. Etap Biyolojik Göleti 6
Proje Tipi