Ege Yapı Batışehir Projesi

Ege yapı batışehir projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ege Yapı Batışehir Projesi Proje Açıklaması

Doğanın olan özelliğini bozmadan ve tabiat güzelliğine güzellik katmak için firmamız önemli bir projeye imza atmıştır. Bu proje sağlam kaynaklara dayanarak biyolojik gölet için gerekli materyaller ve unsurlar kullanılarak yapılır. Biyolojik gölet özellikle doğa tabiatının yapısıyla fazla oynamadan uygulanır. Bu konuda uzman ekibimiz asma köprüler, yürüyüş yolları ve deck alanları ile insanların vakit geçirebilecekleri bir mekan olması için belli bir zaman ayırarak yapmaktadır.

Burada önemli olan tek detay var olan doğal görünüme dokunmadan ve olması gereken en iyi şekilde düzenlenerek doğal gölet ve mekanların yapılmasıyla ilgilenmektir. Peyzaj projesi olarak doğa dostu olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Özellikle bitkilendirme ve çevre yeşillendirme firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Proje Tipi