Ege Yapı Pega Kartal Bahçe Düzenleme Projesi

Ege yapı pega kartal peyzaj projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ege Yapı Pega Kartal Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Peyzaj uygulamaları bölgenin ya da mekanın daha iyi bir görünüm sağlaması amacı ile bölgenin doğal yapısını bozma amacı gütmeden yapılan düzenleme çalışmalarıdır. Peyzaj çalışmalarında pek çok farklı bitki türü ve bölgeye ayrı bir renk katacak döşeme malzemeleri kullanılabilir.

Şirketimizin teslim aldığı proje öncesinde yalın bir görünüm izlenimi veren bu bölge yapılan detaylı çalışmalarımızın hemen ardından mükemmel bir görünüme kavuşmuştur. Proje kapsamında yer verdiğimiz düzenlemelerde 4000 metrekare sert zemin uygulaması ve 3500 metrekarelik bakımsız olan alan üzerinde bitkilendirme ile birlikte peyzaj çalışmalarımız sayesinde bölgenin mimarisi ile son derece uyumlu bir görüntü çizmiştir. Aynı zamanda bölgenin mimarisinde yapmış olduğumuz peyzaj, süs havuzuyla birlikte muhteşem görünüm içerisinde tamamlayıcı bir görünüm halini almıştır.

Proje Tipi