Elazığ Belediyesi Kanalet Projesi

Elazığ Belediyesi Kanalet Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Elazığ Belediyesi Kanalet Projesi Proje Açıklaması

Kentsel dönüşüm projelerinde yapılan çimlendirme, ağaçlandırma, çiçeklendirme, kaldırılamayacak özellikte olan betonların gizlenmesi, ışıklandırma ve oturma alanlarının oluşturulması gibi faaliyetler insanlara ve doğaya sunulan bir ödül gibidir. Bu prensiple hareket eden firmamız Elazığ Belediyesi Kanalet projesi kapsamında, yenileme, düzenleme ve bakım çalışmalarını tamamlamıştır. Biyolojik gölet oluşumuna dair ne gerekiyorsa itina ile sağlayan firmamız, doğal görünüme sahip, mevcut bitki örtüsünü muhafaza ederek, pergola oturma alanları, sevimli köprüler ve doğal kayalıklar oluşturarak var olanı koruyarak hizmet vermektedir.

Zararlı kimyasallardan uzak ürünlerle oluşturduğumuz ve göletin kendi kendine yetip temiz kalmasını sağlayacak sistemimiz sayesinde eskisinden daha temiz ve berrak bir su kazandırdık. Projemizi tamamlarken doğal olanı korumak ve geliştirmek prensibi ile hareket ettik.

Elazığ Belediyesi Kanalet Projesi
Elazığ Belediyesi Kanalet Projesi 1
Elazığ Belediyesi Kanalet Projesi 2
Proje Tipi