Ersa Otel Projesi

Ersa otel projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ersa Otel Projesi Proje Açıklaması

Güneşli Ersa Otel projesi tamamı ile 2000 metre karelik bir alana inşa edilmesi planlanmaktadır. Otel projesi içinde teras katı da bulunmaktadır. Aynı zamanda yüzme havuzları da otel içerisinde proje kapsamındadır. Peyzaj çalışması ve yeşil alan düzenlemesi de aynı şekilde proje dahilinde yapılarak  teslim edilmektedir.

Bahçe alanının yeşillendirilmesi aşamasında otantik aksesuarlar kullanılmış ve farklı kombinasyon oluşturacak oluşumlar sergilenmiştir. Aynı zamanda birçok farklı bitki çeşitleri ile çeşitlendirilmesi sağlanmıştır. Teras bitkilendirme işlemi yapılmıştır. Güneşli’de bulunan otelin teras katının dekore edilmesinde ise peyzaj uygulaması için firmamız tercih edilmiştir. Alan büyük bir alan olması dolayısıyla bitki yerleştirilmesi aşamasında oldukça uyumlu olan parçalar tercih edilmeye çalışılmıştır.

Proje Tipi