Four Winds Dış Mekan Uygulaması

Four Winds Dış Mekan Uygulaması
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Four Winds Dış Mekan Uygulaması Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları genellikle belirli bir bölgenin bütün kültürel ve doğal değerlerini ön plana çıkarmak ve peyzaj yapılacak bölgenin veya mekanın görsel açıdan düzenlenmek için yapılan revize çalışmalarıdır. bu süreçte gerçekleştirilen düzenlemelerde oldukça fazla sayıda bitki çeşidinden ve kaya döşeme malzemelerinden yararlanılır.

Firmamızın yürütmüş olduğu peyzaj çalışmaları öncesinde bu bölge ve çevresi görsellik bakımından hiç de tatmin edici bir görüntüye sahip değildi. Fakat firmamızın sağlamış olduğu çalışma ve uygulamalardan sonra bölge tamamen yeni kimliğine kavuşmuş olup, eski görüntüsünden oldukça uzak, harika bir görünüme kavuşmuştur. Aynı zamanda proje dahilinde 8500 metrekare alan üstünde şirketimizin yapmış olduğu dış mekan bitkilendirme hizmeti ile bölgenin mimari yapısı ve doğal yapısı korunmuştur.

Four Winds Dış Mekan Uygulaması 1
Four Winds Dış Mekan Uygulaması 2
Four Winds Dış Mekan Uygulaması 3
Four Winds Dış Mekan Uygulaması 4
Four Winds Dış Mekan Uygulaması 5
Four Winds Dış Mekan Uygulaması 6
Proje Tipi