Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Bahçe Düzenleme Projesi

Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Garanti Koza KozaPark Projesi Biyolojik Yüzme Göleti ve Peyzaj işleri Cem Botanik tarafından 2016 tarihinde başlanmış olup, halen devam etmektedir. Proje Dünyada ilk kez yapılmış olan 25.000 m2 ve 5.000 m2 olmak üzere iki adet Biyolojik Yüzme Göletini içerisinde bulundurmaktadır.

Üç adet kumsal plajı ve gölet içi ıslak kum alanı ile kullanıcılarına doğal bir gölet deneyimi yaşatmaktadır. Gölet çevresi deck alanlarda dinlenme ve güneşlenme imkanı sağlayıp eşsiz peyzaj manzaralarıyla insanı büyüleyen bir projedir.

Biyolojik Göletlerimiz etrafındaki her bir bloğa Kınalı Ada, Burgaz Ada, Sedef Adası, Heybeli Ada, Burgaz Ada, Gökçeada, Bozcaada isimleri verilmiş olup, kullanıcılarına ada hissini derinlemesine yaşatmayı hedefleyen bir çalışmanın eseridir. Göletler çevresinde kullanıcılarına doğal bir yürüyüş keyfi sunan yürüyüş parkurları, çocukların keyifli vakit geçireceği çocuk oyun alanları oluşturulmuştur.

Biyolojik Göletlerin çevresinde bulunan Manolya ağaçları ve çalı alanları ile her mevsim yeşil ve mavi bir arada kullanıcılara sunulmuş olup şev taşları arasında dahi sarılıcı Yaseminler kullanılarak yeşillerle kuşatılmış mükemmel manzaralar yaratılmak amaçlanmıştır. Bizler Cem Botanik ailesi olarak; çevreyi güzelleştirip, insanlara unutamayacağı deneyimleri evlerinin manzaralarında, kullanacakları rezidanslarda, kısacası hayatlarının her anında yaşatmaya devam edeceğiz.

Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Peyzaj Projesi 1
Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Peyzaj Projesi 2
Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Peyzaj Projesi 3
Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Peyzaj Projesi 4
Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Peyzaj Projesi 5
Garanti Koza Biyolojik Gölet ve Peyzaj Projesi 6
Proje Tipi