Hayattepe Bahçe Düzenleme Projesi

Hayattepe Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hayattepe Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Çevre bakımı ve doğal güzellik konusunda firmamız doğallıktan vazgeçmeyerek doğal gölet yapımında ismini duyurmayı başarmıştır. Peyzaj dış mekan uygulamaları ve kat bahçelerinin düzeni için güçlü ve deneyimli ekip hali hazırda beklemektedir. Biyolojik göletler ve kat bahçelerinin dizaynı için gerekli tüm materyalleri özenle seçerek hazırlamaktadır. Ortamı ve doğayı güzelleştirmenin amacı yaşam alanları oluşturmaktır.

Özellikle biyolojik göletin olmadığı yerlere zenginlik ve farklılık katmak adına çiçekçilik geliştirilmiştir. Doğal görünüm için peyzajcılık eğitimi almış ekibimiz doğayı güzelleştirmeye devam ederek biyolojik gölet yapımına hız katmıştır. Doğallığı engelleyen tüm unsurlar hemen ortadan kaldırılır. Ayrıca yapılarda var olan kat bahçelerinin bakımı da önemlidir ve ustalık ister. Geniş veya küçük kat bahçelerine çiçek ekimi ve yeşillendirme kesinlikle uygulanır.

Hayattepe Peyzaj Projesi 1
Hayattepe Peyzaj Projesi 2
Hayattepe Peyzaj Projesi 3
Hayattepe Peyzaj Projesi 4
Hayattepe Peyzaj Projesi 5
Hayattepe Peyzaj Projesi 6
Proje Tipi