İçdaş Plaza Peyzaj Projesi

İçdaş Plaza Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

İçdaş Plaza Peyzaj Projesi Proje Açıklaması

Firmamız çevrede bulunan ve görüntüsü hoş olmayan, düzensiz, özensiz, karmaşık görünen bir çok alanı, doğal yumuşak ya da sert bazen de iki türü birden olan peyzaj ürünleriyle yeniden yapılandırılmaktadır. İçdaş Plaza Peyzaj projemiz kapsamından 2.200 metrekarelik alana otomatik sulama sistemi, alt yapı, bitki ve toprak uygulamasını tamamladık.

Projemizde kullandığımız yumuşak peyzaj materyallerimiz arasında bol miktarda görünümü ve bakımı kolay bitki türleri, besleyici ve doğal görünümlü toprak kullanarak tamamen doğa dostu bir duruş sergiledik. Yer örtücü çim ve bitkiler, bodur ağaççıklar, saksıda gelişim gösterebilen odunsu bitkiler gibi birçok doğal canlı materyallerle ortamı eski donuk ve sevimsiz halinden kurtarıp, canlandırdık. Ayrıca düzenlediğimiz sulama sistemi ile bitkilerin bakımının belirli bir sistem içerisinde düzenli olarak yapılmasını sağladık.

İçdaş Plaza Peyzaj Projesi
İçdaş Plaza Peyzaj Projesi 1
İçdaş Plaza Peyzaj Projesi 3
İçdaş Plaza Peyzaj Projesi 4
İçdaş Plaza Peyzaj Projesi 5
İçdaş Plaza Peyzaj Projesi 6
Proje Tipi