İzpark Bahçe Düzenleme Projesi

izpark peyzaj projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

İzpark Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Biyolojik göletler, doğal oluşum bozulmadan kurulan ve doğadaki bitkiler ve ortamda bulunan bakteriler yolu ile temizliği sağlanan ekolojik yapılardır. Peyzajın bir kolu olarak inşa edilen bu göletlerde hiçbir temizliğe ihtiyaç duymadan tamamen çevreyle uyumlu su oyunları yaratan fıskiye, bitki ve kayalık gibi görüntüyü zenginleştiren mimari unsurlarla güzel bir ambiyans yaratılmasında kullanılır.

Önceleri sert zemin şeklinde yer alan bölgenin peyzaj çalışması firmamıza verildi. Firmamız, bölge altyapısına uygun toprak ve bitki tesisi ile yumuşak ve sert zemin uygulama, drenaj ve sulama çalışmaları ile bölgeyi daha iyi bir görüntüye kavuşturan bahçeler yapmıştır. 1500 m² sert peyzaj, 1500 m² yumuşak peyzaj uygulaması ile kullanılan bitki ve aksesuarlar sayesinde doğal ve güzel görünüm elde edilmiştir.

izpark peyzaj projesi 1
izpark peyzaj projesi 2
izpark peyzaj projesi 3
izpark peyzaj projesi 4
izpark peyzaj projesi 5
izpark peyzaj projesi 6
Proje Tipi