Kayaşehir Millet Bahçesi

Kayaşehir Millet Bahçesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kayaşehir Millet Bahçesi Proje Açıklaması

İstanbul Kayaşehir’de kuzey yakası peyzaj projesi kapsamında, Millet Parkı biyolojik gölet projelendirme ve uygulamada 12600 metre karelik alana Kayaşehir Millet Bahçesi inşa ettik. Mavi ile yeşilin iç içe olduğu bu uygulama ile Kayaşehir halkının ihtiyacını duyduğu güzel bir park alanını onlara hediye etmiş olduk. 2018 yılında yaptığımız Millet Bahçesi içerisinde gölet ve ahşap köprüler yer alıyor.

Göletin profesyonel aydınlatılmasında ise son model teknolojiyi doğaya en uygun şekilde kullandık. Bu kapsamda göletin aydınlatılmasında fıskiyeler ve helezon lambalar kullanıldı. Millet Bahçe’sinin içerisinde de yer yer aydınlatılmalar kullanılarak özellikle akşam saatlerinde eşsiz bir görüntü oluşması sağlandı. Oluşturduğumuz bu proje ile mavi ve yeşilin eşsiz uyumunu başta Kayaşehir halkı olmak üzere herkese göstermiş olduk. Aşağıda Kayaşehir millet bahçesine ait fotoğrafları ve videoları inceleyebilir, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kayaşehir Millet Bahçesi Video ve Resimleri

Kayaşehir millet bahçesi gece
Kayaşehir millet bahçesi tepeden
Kayaşehir millet bahçesi biyolojik gölet
Kayaşehir millet bahçesi oval
Proje Tipi