Kazakistan City Avm Projesi Projesi

Kazakistan city avm projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kazakistan City Avm Projesi Projesi Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları uygulanacağı bölgenin ya da yapının doğal ve kültürel yapısına uygun bir şekilde sürdürülen çalışmalardır. Peyzaj düzenlemeleri park, bahçe gibi dış mekanlarda sürdürülebileceği gibi AVM gibi yapıların iç mekanlarında da yapılabilmektedir. Yapımını ve düzenlemesini üstlendiğimiz proje öncesinde oldukça sade bir görüntüye bürünen bu mekan, düzenleme çalışmalarımızdan sonra oldukça şık ve görsel açıdan harika bir yere dönüşmüştür.

Firmamız bu mekanın düzenleme ve tasarım çalışmalarında oldukça önem vererek seçtiği bitkilerin yapının mimarisine uygunluğu üzerinde önem ile durmuştur. Diğer bir yandan firmamız saksılı iç mekan çalışmalarından ve dış mekan çalışmalarından sonra mekanı oldukça harika bir dizayna kavuşturmuş olup, proje kapsamında kısa bir süre içerisinde iç ve dış mekan uygulamalarını bitirerek teslim etmiştir.

Kazakistan city avm projesi
Kazakistan city avm projesi merdiven alanı
Kazakistan city avm projesi saksılı ağaç
Kazakistan city avm projesi iç mekan
Kazakistan city avm projesi tepeden görünüm
Kazakistan city avm projesi kapı giriş
Proje Tipi