Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi

Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi Proje Açıklaması

Doğal bitki örtüsü ve jeolojik yapısı bozulmadan gelişen biyolojik göletler, bütün doğallığı ile insanları kendisine hayran bırakmakta. Liva 1. Etap Biyolojik Göleti, sahip olduğu bütün doğallığı korumaya çalışırken, yıllar içerisinde beşeri ve coğrafi koşullardan olumsuz etkilenmiştir.

İstanbul Biyolojik Gölet Firmamız Liva 1. Etap Biyolojik Gölet projesi kapsamında, doğallığı zedelenen biyolojik gölete sahip çıktı. Doğal bitki örtüsünü ve mevcut ağaç çeşitliliğini koruyarak adeta cennete dönüştürmekteyiz. Yine doğallığı bozmadan oluşturduğumuz aydınlatma sistemi, fıskiyeli su ambiyansı, doğal kayaç ve zemini ile tekrar doğaseverler için hizmete hazır hale getirmekteyiz.

Biyolojik gölet alanında yetişen bitki ve ağaçlardan oluşturduğumuz sevimli adalar, asma köprüler, kullanışlı ve doğal kamelyalar ile görsel bir zenginlik sunarken, doğal zenginliğe hiç bir zarar vermemekteyiz.

Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi 1
Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi 2
Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi 3
Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi 4
Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi 5
Liva 1. Etap Biyolojik Gölet Projesi 6
Proje Tipi