Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması

Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması Proje Açıklaması

Firmamız doğanın yapısının bozularak betonlaşma yolu ile yapılan yapay göletlerin yerine, tamamen projenin inşa edildiği bölgenin bitkileri ve doğal ortamında bulunan nesneleri ile çevreci yapısı ve muhteşem güzelliği ile biyolojik gölet uygulaması yapmaktadır. Firmamız Bursa ilinin Hüdavendigar kent parkı içinde yaptığı 3500 metrekarelik merinos biyolojik gölet ile halkımızın doğal ortamda ve muhteşem bir manzara eşliğinde spor yapmasını ve dinlenmesini sağlamaktadır.

Özellikle biyolojik gölet içinde kullandığımız doğal bitkiler sayesinde göletin suyu masraf yapılmadan kendi kendine temizlenmektedir. Biyolojik gölet içindeki su fıskiyelerimiz, gölet iç ve dış aydınlatmalarımız, yürüyüş yolları ve çevre düzenlemelerimiz sayesinde, bölge gece ve gündüz ayrı güzelliklere sahip olmuştur. Doğal görünümü ile ortama gerçek bir göl havası kattığımız projemiz ile bölgeyi daha iyi yaşanabilir hale getirmiş bulunmaktayız.

Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması 1
Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması 2
Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması 3
Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması 4
Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması 5
Merinos Parkı Biyolojik Gölet Uygulaması 6
Proje Tipi