Mesa Çamlıca Terk Alanı

Mesa Çamlıca Terk Alanı
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Mesa Çamlıca Terk Alanı Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları gerek sert zemine uygulanabileceği gibi gerekse yumuşak zemin çalışmaları olarak da yapılan onarım ve bakım çalışmalarıdır. Bu çalışmalarda bölgenin kültürel ve doğal ögelerine oldukça önem verilmektedir. Bu çalışmaların genel amacı bölgenin yaşam standardını yükseltmek ve sürdürebilirliği arttırmak olduğu gibi görsellik açıdan da güzel sonuçlar elde etmektir.

Yapımını üstlendiğimiz bu proje kapsamında bölgenin 18 000 metrekare sert zemin döşemelerini ve 20 000 metrekarelik yumuşak zemin bitkilendirme çalışmaları tarafımız tarafından yapılmıştır. Çalışmalarımızdan evvel oldukça yalın bir görünüme sahip olan bu bölge bitkilendirme çalışmalarımız esnasında bölgenin toprak yapısı ile bitki örtüsüne uygun olarak tercih ettiğimiz bitkiler bölgeye apayrı bir anlam ve güzellik yüklemektedir.

Mesa Çamlıca Terk Alanı 1
Mesa Çamlıca Terk Alanı 2
Proje Tipi