One Tower Bahçe Düzenleme Uygulaması

One tower peyzaj uygulaması
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

One Tower Bahçe Düzenleme Uygulaması Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları doğanın dokusunu bozmadan ve o doğanın kimliğine uyum sağlayacak şekilde malzemeler ile görsellik açıdan harika bir görünüm elde etmek için yapılan bitkilendirme, bakım ve onarım çalışmalarıdır. Bu çalışmalar bölgenin sosyo ekonomik ve sosyo kültürel analizlerine, doğal ve kültürel varlıkların uyum sağlamasına yer verilerek yapılmaktadır.

Proje kapsamında yer alan bu bölge, çalışmalarımızdan evvel görsel kalite açısından oldukça düşük düzeydeydi. Ancak çalışmalarımız kapsamında yapmış olduğumuz 3 000 metrekarelik peyzaj uygulama düzenlemeleri ile bölge bugünkü harika görünümünü kazanmıştır. Çalışmalarımızda özellikle bölgenin bitki örtüsüne ve toprak yapısına uygun bitkiler tercih edilmiştir. Diğer bir yandan bitkilendirme çalışmalarından sonra takılan fıskiyeler ile bölge muhteşem bir görüntü elde etmiştir.

Proje Tipi