Özak Yenigün Ziylan Konut Projesi

Özak Yenigün Ziylan Konut Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Özak Yenigün Ziylan Konut Projesi Proje Açıklaması

Firmamız çevrede bulunan sanayi, kent, orman, doğa, park, sahil, bahçe, yol ve görüntüsü hoş olmayan birçok alanın doğal ürünlerle yeniden yapılandırılmasını üstlenmektedir. Özak Yenigün Ziylan Konut projesinin yumuşak ve sert peyzaj işini alan firmamız, doğal dokuyu bozmadan ve var olan doğallığı koruyarak hizmetini tamamlamıştır.

Proje kapsamında 600 metrekarelik yumuşak peyzaj hizmetimizde kullandığımız otsu ve odunsu bitkiler, su ile oluşturduğumuz doğal şelale ve göletler, yerdeki istenmeyen beton görünümüne son vermek için yer örtücü bitkiler, çim ve çalılar, minik ağaççıklar ve bölgede yetişen ağaçlardan oluşan materyallerle eskisinden daha canlı ve hareketli bir sonuç elde ettik.

Yine projemiz kapsamında 4300 metrekarelik sert peyzaj uygulamamızda çakıl, tuğla, ahşap, kaya, traverten, cam, heykel, parke taşı ve bu gibi doğal fakat cansız malzemelerden yararlandık.

Proje Tipi