SeaPearl Ataköy Biyolojik Gölet Projesi

SeaPearl Ataköy Biyolojik Gölet Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SeaPearl Ataköy Biyolojik Gölet Projesi Proje Açıklaması

Çevreye zarar vermeden ve bölgenin doğal yapısı kullanılarak yapıldığından dolayı biyolojik göletler daha çok tercih edilmektedir. Bu kapsamda yapılan Sea Pearl Ataköy projesinin en önemli bölümü olan Sea Pearl Ataköy biyolojik gölet projemiz, 2017 yılının mart ayında başlanmış ve 9 ay gibi kısa bir süre sonunda aynı yılın aralık ayında firmamız tarafından tamamlanmıştır.

Bölgenin atıl durumuna yepyeni bir hava ve canlılık katan projemiz, sahil şeridine 1200 m uzanan sınırı ile 8000 metrekarelik bir alandan oluşmaktadır. Firmamız bitirdiği projede botanik bahçesi görünümünde olan ve doğal bitkileri kullanmıştır. Projemiz kapsamında yürüme yolları, göletin içindeki suyu temizleyen doğal habitat ve gölet ortasında oluşturduğumuz deniz manzaralı inci adasındaki deck alanları ile lavanta kokusu ortamında huzur bulunmaktadır.

SeaPearl Ataköy Biyolojik Gölet Projesi 1
SeaPearl Ataköy Biyolojik Gölet Projesi 2
SeaPearl Ataköy Biyolojik Gölet Projesi 3
SeaPearl Ataköy Biyolojik Gölet Projesi 4
SeaPearl Ataköy Biyolojik Gölet Projesi 5
Proje Tipi