Shake Shack Cafe Dikey Bitkilendirme

shake shack cafe dikey bitkilendirme
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Shake Shack Cafe Dikey Bitkilendirme Proje Açıklaması

Dikey bitkilendirme uygulamaları pek çok farklı alanda yapımı sürdürülebilen ve pek çok mekanda ya da bölgede uygulanabilen sert ve yumuşak zemin çalışmalarıdır. Diğer bir yandan dikey bitkilendirme çalışmalarının her birinin genel itibari ile amacı bölgenin veya mekanın görsel açıdan muhteşem bir hal almasıdır. Şirketimiz üstlendiği projelerde bölgenin mimarisine, toprak yapısına ve bitki örtüsüne adaptasyon saplayacak materyaller kullanmakta olup ve bitkilendirme çalışmalarından bu amaç doğrultusunda bitki tercihlerinde bulunmaktadır.

Firmamız yapımını üstlendiği bu mekanın düzenlemesinde metal bir panel üzerine ağaç kabuklarından işlemeler yaparak ve bu panel üzerinde çeşitli dikey bitkilendirme çalışmaları gerçekleştirerek mekana bir duvar görüntüsü kazandırmış ve görsellik anlamında iyi bir sunum hazırlamıştır. Aynı zamanda bitkilendirme çalışmalarında tercih ettiğimiz bitkilerin sulama işlemleri görünmeyecek şekilde tasarlanan sulama sistemi ile yapılmaktadır. Çalışmalarımız öncesinde oldukça sade bir görünüme sahip olan mekan, çalışmalarımızdan sonra olağan üstü bir görüntü kazanmıştır.

Proje Tipi