Sinpaş Lagün 1 Biyolojik Gölet Projesi

Sinpaş Lagün 1. Etap Biyolojik Göleti
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sinpaş Lagün 1 Biyolojik Gölet Projesi Proje Açıklaması

Kendiliğinden yetişen doğal bitki türleri, çiçek çeşitleri ve ağaçlar arasında yer alan göletler biyolojik göletlerdir. Canlı dokusu ve jeolojik yapısı doğal olan Sinpaş Lagün 1 Biyolojik Göleti, projemiz kapsamında yenilendi. Üstelik artık eskisinden daha da doğal bir görünüme sahip. Firmamız düzenlediği proje kapsamında doğal olmayan hiç bir unsuru kullanmadı ve var olan hiç bir doğal ögeye zarar vermedi.

Biyolojik bir yaşam alanı olan göleti, peyzaj mimarı ve ekip yıldızlarımızdan oluşan bir kadro ile yeniden düzenledik. Özel kullandığımız filitrasyon sistemi ile kesinlikle kimyasal içerikli hiç bir ürün kullanılmadan kendi kendine yetebilen ve temizliğini kendisi yapan biyolojik bir gölet oluşturturduk. Birçok bitki ve canlıya ev sahipliği yapan gölet projemizi, doğal görünümlü kayaçlar, asma köprüler, doğal adacıklar, yürüyüş yolları ve daha birçok yenilik ve iyileştirme ile tamamladık.

Proje Tipi