Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması

Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması Proje Açıklaması

Biyolojik gölet olma özelliğine sahip göletlerde, doğal kayaçlar, doğal bitki örtüsü, doğal olarak yetişmiş ağaçlar bulundurmalıdır. Sinpaş Lagün Biyolojik Göleti, doğal ortamında gelişirken bakımsızlık ve coğrafi şartlardan olumsuz etkilenmiştir. Projemiz kapsamında tekrar kazandırdığımız biyolojik gölet, her yaş grubundan insanlar için vazgeçilmezler arasına girmektedir.

Doğal olarak düzenlediğimiz kayalıklar, gölet suyuna kendi kendini yenileme ve temizleyebilme özelliği kazandırmaktayız. Gölet içerisinde ve çevresinde oluşturduğumuz doğal aydınlatma ile sağladığımız ambiyans, özellikle akşam yürüyüşleri yapmak isteyen misafirleri için müthiş bir ortam sunmaktadır.

Doğal olan bitki örtüsünü zenginleştirdiğimiz, kamelya, doğal görünümlü adacıklar, yürüyüş yolları ve keyifli vakit geçirilecek sakinliğe sahip bir ortam oluşturmaktayız. Bütün bu hizmetleri sunarken de doğal olan biyolojik gölet ve çevresine hiç bir zarar vermeden son derece titizlikle davranmaktayız.

Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması 1
Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması 2
Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması 3
Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması 4
Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması 5
Sinpaş Lagün Biyolojik Gölet Uygulaması 6
Proje Tipi