Spine Tower Bahçe Düzenleme Projesi

Spine Tower Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Spine Tower Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Peyzaj düzenlemeleri, belirli bir bölgenin güzel görünmesi açısından bir sunum elde edebilmek için, bölgenin kültürel ve doğal dokusunu bozmadan yapılan çalışmalardır. Bu düzenlemelerde çeşitli bitkilendirme metotlarından faydalanılabileceği gibi bölgenin zeminine uygun sert zemin malzemeleri de kullanılabilmektedir.

Düzenlemelerimiz ile çalışmalarımızdan evvel oldukça sade bir görünüme sahip olan bu bölge, proje kapsamında bulunmakta olan 1 750 metrekarelik yumuşak zemin ve dış mekan çalışmalarımızdan sonra harika bir görünüme kavuşmuştur.Drenaj uygulama işlemi ile yağmur suyu ve sulama suyunun yüzeyde birikmesi önlenmiştir. Bitkilendirme çalışmalarımız esnasında kullanmış olduğumuz A sınıfı kalitede materyaller ve bitkilendirme çalışmalarımız süresince tercih ettiğimiz bitkiler bölgenin çok iyi bir görünüm sağlamasına yardımcı olmuştur. Firmamız yapımını üstlendiği bu projeyi peyzaj çalışmalarını kısa bir süre içerisinde sağlayarak teslim etmiştir.

Proje Tipi