Tema İstanbul Bahçe Düzenleme Projesi

Tema istanbul peyzaj projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tema İstanbul Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Doğa güzellikleri bazı durumlarda bazı değişikliği hak eder. Bundan dolayı firmamız çalışılmak istenen alanda birçok yenilik yaparak kullanılabilir hale getirmeyi hedefler. Alt yapı ve toprak dikiminin yanı sıra biyolojik gölet yapımında da tecrübesine güvenmektedir. Uygulanması planlanan bu proje drenaj ve sulama sistemi ile toprak dikimi konusunda doğanın güzelleşmesi için elinden gelen her şeyi sonuna kadara yapacaktır.

Yumuşak zemin birçok elverişli dikim için çok idealdir. Burada önemli olan peyzajcılığı çok iyi bilerek gerekeni yapmaktır. Firmamız yıllardır bu görevi çok iyi üstlenerek biyolojik gölet yapımının yanı sıra ağaçlandırma ve bitki ekiminde de kalitesini konuşturur. Tüm bunları gerçekleştirirken doğa yapısını bozmadan ve zarar vermeden bölgeyi koruma altına alır. Proje kapsamında altyapı(drenaj, sulama)toprak bitki dikimi 120.000 m2 yumuşak peyzaj uygulaması tamamlanarak teslim edilmiştir.

Tema istanbul peyzaj projesi 1
Tema istanbul peyzaj projesi 2
Tema istanbul peyzaj projesi 3
Tema istanbul peyzaj projesi 4
Tema istanbul peyzaj projesi 5
Tema istanbul peyzaj projesi 6
Proje Tipi