Terrace Mix Bahçe Düzenleme Projesi

Terrace Mix Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Terrace Mix Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları park alanları, yaşam alanları, konut projeleri gibi pek çok farklı alanda çevrenin mimarisine ve doğal yapısına uygun olarak yapılan çalışmalardır. Peyzaj düzenlemelerinde birçok metot kullanılmakta olup bölgenin veyahut mekanın iyi bir görünüm elde etmesi açısından çalışmalar sürdürülür.

Firmamız yapımını üstlenmiş olduğu bu projede oldukça farklı peyzaj uygulamalarına imza atmıştır. Yaptığımız çalışmalardan evvel bu bölge görsel sunum açısından iştah kapatıcı bir görünümdeydi. Lakin proje dahilinde yapmış olduğumuz 5300 metrekarelik yumuşak zemin peyzajından ve 9900 metrekarelik sert zemin uygulamasının hemen ardından bu bölge hak ettiği değere yaraşır bir görünüm kazanmıştır. Aynı zamanda projede bulunmakta olan, sert ve bitkisel peyzaj işlerinin tümü yerine getirilerek teslim edilmiştir.

Proje Tipi