Torunlar GYO Nish İstanbul Projesi

Torunlar GYO Nisj İstanbul Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Torunlar GYO Nish İstanbul Projesi Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları bölgenin toprak yapısına, kültürel ve mimari değerlerine uygun olarak yürütülen ve bu çalışmaların temel amacı bölgenin revize edilerek güzel bir sunum elde etmesini sağlamak için yapılan çalışmalardır. Bu çalışmalar esnasında birçok bitki türünden yararlanılabileceği gibi bölgenin peyzajı işlerinde doğal yapısının korunmasına da oldukça dikkat edilmektedir.

Şirketimizin peyzaj çalışmaları öncesinde bu bölge oldukça yalın bir görünümde olup görsellik olarak oldukça düşük seviyedeydi. 8500 metrekare alan üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz yumuşak zemin üzerine peyzaj çalışmaları ile bölge bambaşka bir görünüm elde etmiş ve görsellik açıdan harika bir tasarım elde etmiştir. Öte yandan peyzaj çalışmalarımız süresince kullanılan bitki ve materyaller bölge ve çevrenin doğal yapısına tamamen uygundur.

Proje Tipi