Torunlar Korupark Projesi

Torunlar GYO korupark projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Torunlar Korupark Projesi Proje Açıklaması

Biyolojik gölet, doğada gerçekte var olmayan, sonradan yapılan gölettir. Doğanın özelliğini yitirmeden, çevreye zarar vermeden, doğaya uyumlu, bitkilerle, kayalıklarla süsleyerek gerçeklik katarak oluşturulur. Fıskiyeler ile kendi kendini temizlemesi sağlanır. Öncesinde sağlıklı bir bakım ve temizlik yapılmayan bölgede gölet projesinin başlaması ile birlikte yepyeni bir çehre oluştu. 2015 yılında yapımını tamamladığımız biyolojik göletleri birbirine bağlamak için asma köprüler kullandık.

Etrafına yürüyüş yolları, kafeteryalar, yeşil alanlar yaptık, gölet içerisine nilüferler yerleştirdik ve tam anlamıyla doğal bir gölet görünümü elde ettik. Çevreye karşı duyarlı davranarak, doğal görünümü koruyarak harika bir ortam yarattık. Torunlar Korupark projesinde evler, plates salonu, fitness salonu, basketbol sahası, yüzme havuzu, alışveriş merkezi bulunurken yapılan biyolojik gölet ile farklı bir yaşam alanı oluşturduk.

Proje Tipi