Trendist Bahçe Düzenleme Projesi

Trendist peyzaj projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trendist Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Firmamız bakımsız, düzensiz ve kötü görünen park, bahçe, ofis, gölet, konut, avm gibi birçok alanın yeniden yapılandırılmasını özenle sağlamaktadır. İstenilenler doğrultusunda profesyonel ekibimizle planlı programlı hareket ediyoruz. Trendist peyzaj projemiz kapsamında üstlendiğimiz sert zemin uygulaması, yumuşak peyzaj uygulaması ve biyolojik gölet yapımını en doğal ürünlerle tamamladık.

Projemiz içerisinde 12000 metrekarelik yumuşak peyzaj uygulaması yaptık. Bu peyzaj işlemi kapsamında doğal ve canlı bitki örtüsü, minik ağaçlar, kötü görünen beton zemine örtücü bitki gibi materyaller kullandık. Böylece bakımlı, düzenli ve canlı bir alan oluşturduk.

300 metrekarelik biyolojik gölet alanı oluşturduk. Doğal kayalardan, asma köprü, sevimli adacıklar ile oluşturduğumuz biyolojik göleti tamamen doğal bitkilerle donattık.

15000 metrekarelik sert peyzaj alanımızda ise canlı olmayan fakat doğallığı bozmayacak ahşap, tuğla, parke taşı ve çakıl gibi materyallerden faydalanarak tamamladık.

 

Proje Tipi