Türkerler Kayabaşı Projesi

Türkerler kayabaşı projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Türkerler Kayabaşı Projesi Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları özellikle park ve yaşam alanları gibi bölgelerde sık sık kullanılan ve yapımında bölgenin tüm doğal ve kültürel değerlerine kapsayan çalışmalardır. Bu çalışmalarda hiçbir şekilde bölgenin toprak yapısına aykırı bir bitkilendirme ve bitki örtüsüne zarar verecek materyal kullanılmamakla olup, bölgenin güzel bir görüntüye sahip olması açısından gerekli çalışmalar yürütülmektedir.

Önceleri oldukça yalın ve görsellik bakımından zayıf bir görünüme sahip olan bu bölge, peyzaj projesi kapsamında yer alan 22 000 metrekarelik çalışma ve düzenlemelerimizden sonra oldukça göze hoş gelen bir görünüme kavuşmuştur. Diğer bir yandan proje kapsamında kullandığımız çalışmalarda kullandığımız materyaller ve bitkiler bölgenin harika bir görüntü kazanmasını sağlayarak bölgenin muhteşem görüntüsüne tamamlayıcı etki yaratmıştır.

Proje Tipi