Tuzla Bireysel Peyzaj Projesi

Biyolojik süs havuzu projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tuzla Bireysel Peyzaj Projesi Proje Açıklaması

Tuzla Bireysel Peyzaj projemiz kapsamında Tuzlada bulunan bir villa bahçesinde yumuşak peyzaj ve biyolojik süs havuzu planlayıp uyguladık. İşinde uzman mimarlarımız tarafından hazırlanan proje ile villanın ambiyansını % 100 olumlu etkileyen bir atmosfer oluşturduk.

Bahçenin hoş olmayan zemininin tamamına çimenler döşedik. Yer yer doğal taşlardan faydalanan ekibimiz aydınlatma için de gece lambaları kullandı.

Ağaçlandırma için birçok çeşit ağaç türünü kullanan firmamızın seçtiği bonsailer özellikle dikkat çekmektedir. Biyolojik süs havuzu yapımızın içerisinde kullandığımız bitkiler, özellikle suda yetişebilen nilüfer bitkilerinden oluşmaktadır. Peyzaj konusunda sınır tanımayan ekibimiz ekolojik dengeyi tamamlamak üzere balıklar kullandı. Göletin etrafında ise doğal görünümlü kayalar ve bitki örtüsünden faydalanarak villa bahçesini olduğundan daha canlı ve doğal bir hale getirdik.

Proje Tipi