Vialand Peyzaj Uygulaması

Vialand Peyzaj Uygulaması
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vialand Peyzaj Uygulaması Proje Açıklaması

Peyzaj çalışmaları yapılacağı bölgenin sosyokültürel ve sosyoekonomik değerini yükseltmek ve görsellik açısından güzel bir sunum elde edebilmek amacı ile gerçekleştirilen yenileme çalışmalarıdır. Yapılan peyzaj çalışmalarında çeşitli türlerde bitkiler kullanabileceği gibi bölgenin kültürel dokusu ile uyum sağlayacak heykellere de yer verilebilir.

Peyzaj çalışmalarımızdan evvel teslim aldığımız projenin yapılacağı bölge oldukça sade ve görsellikten epey uzak bir yapıya sahipti. Ancak proje kapsamında yürüttüğümüz toplamda 120.000 metrekare yumuşak zemin üzerinde bitkilendirme ve dış mekan yapımı çalışmalarımız bölgenin bugünkü muhteşem görüntüsünü elde etmesini sağlamıştır. Öte yandan çalışmalarımızda görsellik ve anlam açısından oldukça ihtişamlı heykeller kullanılmış olup, dış mekan çalışmalarımızda da modern mimariye yer verilmiştir.

Proje Tipi