Water Garden Bahçe Düzenleme Projesi

Water Garden Peyzaj Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Water Garden Bahçe Düzenleme Projesi Proje Açıklaması

Doğanın doğal yapısını bozmadan yapılan ve gölet yapımında bitki örtüsünden de yararlanılan çalışmalar biyolojik gölet olarak nitelendirilir. Yapılan biyolojik gölet çalışmalarında ortamın bitki örtüsüne uygun bitkiler, kayalar ve fıskiyeler ile çevredeki suyu temizleyen, çevrenin güzellik algısını yükselten materyaller kullanılmaktadır.
Proje öncesinde oldukça verimsiz ve görsel olarak düşük düzeyde kalan bu bölge, yapılan güzelleştirme ve uyumlaştırma çalışmalarımız sayesinde yeni görünümünü elde etmiştir. Şirketimiz bölgeye yaptığı çalışmalar ile yeşil alan kazandırmıştır. Diğer bir yandan proje kapsamında bu bölge, yaklaşık olarak 15 000 metrekarelik bitkilendirme çalışmaları 17 000 metrekarelik sert zemin uygulama çalışmaları gerçekleştirilerek teslim edilmiş ve bugünkü harika görünümünü elde etmiştir.

Water Garden Peyzaj Projesi 1
Water Garden Peyzaj Projesi 2
Water Garden Peyzaj Projesi 3
Water Garden Peyzaj Projesi 4
Water Garden Peyzaj Projesi 5
Water Garden Peyzaj Projesi 6
Proje Tipi